Vitajte na stránkach Neurologického centra Bezručova. Nájdete tu informácie o lekároch a sestrách nášho centra, informácie o vyšetreniach aj o tom ako sa objednať a pripraviť na vstupné vyšetrenie alebo špecializované vyšetrenia a zákroky.

Na stránke je možné sa priamo objednať na vyšetrenie cez náš online objednávací systém.

Video
MUDr. Ivana Kreheľová - foto

MUDr. Ivana Kreheľová

Vedúci lekár centra, neurológ

Vyštudovala všeobecné lekárstvo na Lekárskej Fakulte Univerzity Komenského. Počas štúdia absolvovala zahraničnú stáž na Universita degli Studi di Parma, Facolta di Medicina, ktorú ukončila skúškou z neurológie. Atestačnú skúšku v odbore neurológia zložila v Prahe. Po skončení štúdia pôsobila na neurologickom oddelení nemocnice Břeclav. V súčasnosti sa venuje komplexnej neurologickej ambulantnej činnosti v Bratislave. V rámci postgraduálneho odborného vzdelávania sa zúčastnila mnohých domácich i zahraničných školiacich pobytov a kurzov. Z paraklinických metód sa venuje elektroencefalografii, ultrazvukovej diagnostike mozgových tepien a elektromyografii. Zameriava sa na liečbu bežných neurologických ochorení, ako sú vertebrogénne ochorenia vrátane prístupov myoskeletálnej medicíny, liečbu migrén, epilepsie, vertiga, Parkinsonovej choroby, demencií, liečbu a prevenciu cievnych ochorení mozgu, diagnostiku a liečbu neuropatií a neuralgií.

MUDr. Kateryna Malakhova

MUDr. Kateryna Malakhova

Lekár

Vyštudovala Vynnickú Národnú Lekársku Univerzitu M.I. Pyrohova. Atestačnú skúšku v odbore neurológia zložila na Ukrajine. Po ukončení štúdia absolvovala niekoľko ročnú neurologickú prax v Luhanskej Štátnej Lekárskej Univerzitnej nemocnici. V súčasnosti sa venuje ambulantnej starostlivosti. Z paraklinických metód sa venuje ultrazvukovej diagnostike mozgových tepien. Má dlhoročné skúsenosti s liečbou pacientov s chronickou bolesťou, s následkami porúch mozgu a miechy, vertebrogénnou patológiou, autonómnymi poruchami alebo komplikáciami hypertenzie a cukrovky, liečba migrén, neuralgii, neuropatií. V rámci postgraduálneho štúdia sa zúčastnila mnohých odborných medzinárodných konferencií a seminárov.

Borovská

MUDr. Jana Borovská

Neurológ

Vyštudovala Všeobecné lekárstvo na Lekárskej Fakulte Univerzity Pavla Jozefa Šafárika v Košiciach. Atestačnú skúšku v odbore neurológia zložila v Bratislave. Po ukončení štúdia pôsobila na Neurologickom oddelení v Trnave, UNB - Mickiewiczova a Procare Trnavské Mýto. V súčastnosti sa venuje ambulantnej starostlivosti. V rámci postgraduálneho vzdelávania sa zúčastnila mnohých  zahraničných aj domácich kurzov a seminárov. Z paraklinických metód sa venuje elektromyografii a elektroencefalografii. Má skúsenosti s liečbou vertebrogénnych ochorení, migrén, venuje sa diagnostike neuropatií, neuralgií, liečbe a prevencii cievnych ochorení mozgu, vertiga, Parkinsonovej choroby, demencií a epilepsie.

Zuzana Prokopcová - foto

Zuzana Prokopcová

Zdravotná sestra

Vyštudovala strednú zdravotnícku školu v Bratislave, pokračovala na vyššom odbornom štúdiu odbor diplomovaná všeobecná sestra. Od roku 1999 pracovala na UNB Mickiewiczova na oddelení neurologickej JIS, neskôr v ambulancii na neurológii a na oddelení chirurgia ruky. Voľný čas venuje svojej rodine a priateľom.

Motúzová

Ľudmila Motúzová

Zdravotná sestra

Vyštudovala SZŠ v Bratislave. Po ukončení štúdia v 1997 nastúpila na ARO Podunajské Biskupice. V roku 2000 pôsobila v Rakúsku ako ošetrovateľka. Od roku 2011 pracovala vo všeobecnej ambulancii, neskôr na neurologickom a ortopedickom oddelení. V roku 2023 ukončila špecializačné štúdium na SZU Bratislava. Voľný čas venuje rodine a priateľom.

Bc. Júlia Banská

Bc. Júlia Banská

Medicínska koordinátorka

Vyštudovala politické vedy na univerzite Alexandra Dubčeka, v Trenčíne. Aktívne sa venuje zdravému životnému štýlu, zaujíma sa o prepojenie alternatívnej medicíny so západnou medicínou, okrem pracovných skúseností v obchode sa venuje podnikaniu pod záštitou nadnárodnej firmy, ktorá je lídrom na trhu v oblasti wellness a fitnes.

Šteffeková

Natália Šteffeková

Medicínska koordinátorka

Študovala na Strednej odbornej škole podnikania. Už počas štúdia nadobudla skúsenosti z oblasti účtovníctva, obchodu a marketingu. Baví ju práca s ľuďmi. Popri štúdiu pracovala ako čašníčka, vďaka čomu je trpezlivá, ústretová, komunikatívna a empatická. Vo voľnom čase sa rada venuje čítaniu kníh, psíkovi, kamarátom a rodine.

Bc. Eliška Kudláčková - foto

Bc. Eliška Kudláčková

Manažérka centra

V roku 2009 ukončila vysokú školu UCM v Trnave v odbore fyzioterapia. Má niekoľkoročné skúsenosti v oblasti manažmentu v zdravotníctve na Slovensku aj v zahraničí. Voľný čas venuje rodine, priateľom a športu.

Vitajte na stránkach informačného systému pre pacientov Neurologického centra Bezručova. Nájdete tu informácie o vyšetreniach v našom centre, o tom ako sa objednať a pripraviť na vstupné a ďalšie vyšetrenia.

 

Ordinačné hodiny

Recepcia:

Pondelok 08.00-12.00 13.00-15.00
Utorok 08.00-12.00 13.00-15.00
Streda 08.00-12.00 13.00-15.00
Štvrtok 08.00-12.00 13.00-15.00
Piatok 08.00-12.00 13.00-14.00

 

Neurologická ambulancia

Pondelok 07.30-12.00 13.00-15.00
Utorok 07.30-12.00 13.00-15.00
Streda 07.30-12.00 13.00-15.00
Štvrtok 07.30-12.00 13.00-15.00
Piatok 07.30-12.00 13.00-14.00

Odbery biologického materiálu: Pon-Pia 07.30-08.30

Na termíny vyšetrení je potrebné sa objednať.

 

Zdravotná starostlivosť

Poskytujeme starostlivosť v nasledovných oblastiach:

 • Komplexná neurologická starostlivosť
 • Všeobecné vstupné neurologické vyšetrenie
 • Kontrolné neurologické vyšetrenie
 • Vertebrogénne vyšetrenie
 • Vestibulárne vyšetrenie
 • Vyšetrenie pamäti
 • Infúzna liečba
 • Nadštandardná liečba bolesti hlavy
  • blokáda veľkého okcipitálneho nervu
  • špeciálna liečba migrény
  • liečba prístrojom Cephaly
  • kyslíková terapia
 • EMG
 • USG Doppler karotíd

Neurologické centrum Bezručova

Bezručova 5

811 09 Bratislava

tel: 02/33 22 11 16

E-mail: neuro@polibez.sk

 

 

Korešpondenčná adresa centra:

Neurologické centrum Bezručova

Poliklinika Bezručova

Bezručova 5

811 09 Bratislava