Potrebujete služby viacerých lekárov?

V Poliklinike Bezručova máte možnosť získať ROČNÚ KARTU MULTI so starostlivosťou lekárov počas celého roka podľa Vášho výberu.

Ako funguje ročná karta MULTI v praxi?

Kúpou ročnej karty MULTI získate prístup k nadštandardnej zdravotnej starostlivosti všetkých lekárov. Zakúpenie ročnej karty MULTI vám zaručuje možnosť objednať sa v ktoromkoľvek medicínskom centre Polikliniky Bezručova.

Individuálni klienti majú na výber z troch typov kariet MULTI BASIC, PLUSMAX.

Firemní klienti majú k dispozícii karty PLUSMAX s dodatočnou starostlivosťou.

Karta MULTI BASIC je ekonomickou voľbou, s ktorou budete mať prístup k 100 % zdravotnej starostlivosti a k výberu základných služieb manažovania termínov.

Karta MULTI PLUS je pre tých, ktorí potrebujú vybaviť všetko potrebné rýchlo a bez komplikácií. Vyhovuje potrebám väčšiny pacientov.

Karta MULTI MAX je bonusovou kartou pre najnáročnejších klientov, ktorí nechcú žiadne kompromisy a očakávajú individuálny nadštandardný prístup.

S kartami PLUS a MAX máte navyše pri registrácii v Centre všeobecného lekárstva nárok na nadštandardnú preventívnu prehliadku podľa typu vašej karty.

5 dôvodov, prečo si kúpiť celoročnú MULTI kartu pre Vás alebo pre Vašich blízkych práve teraz:

1. Prvotriedny tím 32 lekárov v 16 lekárskych špecializáciách.

Poliklinika Bezručova disponuje tímom prvotriednych profesionálov. Tím 32 lekárov pod vedením profesora Hlavatého poskytuje vysoko hodnotenú komplexnú a integrovanú všeobecnú, špecializovanú a jednodňovú operačnú starostlivosť na európskej úrovni. Lekársku starostlivosť dopĺňa prvotriedna lekárenská starostlivosť Lekárne Bezručova. V Poliklinike Bezručova spájame profesionálov, pre ktorých je medicína vášňou.

2. Šetríme Váš čas.

Získate rýchly a pohodlný prístup k zdravotnej starostlivosti. Vždy Vás objednáme na presný termín a čas. U nás sa v čakárňach nečaká.

3. Pacientami najviac oceňovaná poliklinika v Bratislave.

Od otvorenia polikliniky v roku 2022 využilo služby našich lekárov viac ako 20 tisíc pacientov. Recenzie, ktoré dostávame od našich pacientov na hodnotiacich stránkach ako je Google, sú prevažne päťhviezdičkové. Poliklinika dosahuje priemerné hodnotenie 4,6* a jednotlivé medicínske centrá hodnotenia 4,6 - 5,0*, a to pri stovkách recenzií. Pre zdravotnícke zariadenia sú to výnimočné čísla. Dôvera, ktorú nám pacienti dávajú, je pre nás veľkým záväzkom a motiváciou urobiť pre nich všetko, čo je v našich silách.

4. Naše kapacity sa rýchlo napĺňajú.

O naše služby je veľký záujem a MULTI karta sa môže rýchlo vypredať. Vydali sme limitovanú edíciu 1000 ks MULTI kariet. Pri tomto počte nových klientov vieme pri momentálnych kapacitných možnostiach zabezpečiť služby na vysokej úrovni.

5. Patríte k tým, ktorí si vážia svoje zdravie.

Vieme, že zdravie je pre Vás vysoko hodnotná vec a aktívne hľadáte to najlepšie pre seba a svojich blízkych. Ak potrebujete viacerých lekárov alebo prvotriednu prevenciu, Bezručova je pre Vás logická voľba.

Ako sa objednám na vyšetrenie?

Objednať sa môžete osobne, online alebo e-mailom pri kartách typu BASIC a telefonicky mobilom pri kartách PLUS a MAX. Výhodou je, že sa môžete objednať na presné termíny, s kartou PLUS vám vieme dať rýchly termín do 10 dní, s kartou MAX expresne už do 5 dní.

Ako dlho platí ročná karta MULTI?

Každá karta platí rok od zakúpenia alebo od obnovenia.

Aké výhody získam zakúpením ročnej karty MULTI?

Získate predovšetkým komplexnú nadštandardnú zdravotnú starostlivosť, diagnostiku a liečbu viacerých lekárov. Lekári a sestry Polikliniky Bezručova sa o vás postarajú na prvotriednej úrovni. Samozrejmosťou sú najmodernejšie a najpresnejšie vyšetrovacie prístroje, moderné klimatizované priestory a ústretový prístup.

Lekári v Poliklinike Bezručova sú jeden tím. Úzko spolupracujú aj pri liečbe komplikovaných zdravotných problémov. Vďaka sofistikovaným IT technológiám dokážu okamžite konzultovať váš stav s kolegom. Integrácia starostlivosti prináša výborné výsledky v diagnostike aj liečbe.

S ročnou kartou MULTI máte navyše možnosť získať zľavu z doplatkov na recepty a voľnopredajný sortiment v Lekárni Bezručova. S kartou MULTI BASIC získate zľavu 5 %, s kartou PLUS 7 % a s kartou MAX 9 %.

Mám s ročnou kartou MULTI nárok aj na rozšírenú preventívnu prehliadku?

Prevencia je pre nás všetkých mimoriadne dôležitá a práve vďaka nej vieme predchádzať mnohým ochoreniam. Preto, ak sa zaregistrujete na všeobecnú lekársku starostlivosť k praktickému lekárovi v Centre všeobecného lekárstva Bezručova alebo Gynekologickom centre Bezručova, automaticky získavate nárok na preventívne prehliadky.

Ak si vyberiete nášho všeobecného lekára, s kartou MULTI PLUS a MULTI MAX máte automaticky nárok na rozšírené preventívne prehliadky PLUS a MAX, ktoré zahŕňajú okrem iného široký laboratórny rozbor krvi, sonografiu alebo EKG.

Čo ak potrebujem viac času na osobné konzultácie o mojom zdraví?

Žiaden problém, pri ročnej karte MAX máte automaticky nárok na predĺženú konzultáciu pri každej návšteve. Nemusíte mať stres, neodídete, kým nezodpovieme všetky vaše otázky. S kartami PLUS a MAX máte k dispozícii navyše aj modernú telemedicínu, a teda konzultáciu o vašom zdravotnom stave aj na diaľku z pohodlia domova, telefonicky alebo cez videohovor.

Čo ak si chcem zmeniť kartu z MULTI BASIC na MULTI PLUS alebo MAX?

Zmena karty na nižšiu úroveň je možná až po uplynutí doby jej platnosti. Zmena karty na vyššiu úroveň je ale možná aj počas platnosti karty. Každá požiadavka zmeny karty na vyššiu úroveň je posudzovaná individuálne.

Koľko stojí ročná karta MULTI?

Cena ročnej karty MULTI

BASIC PLUS MAX

399 €

699 € 999 €

 

Celý cenník služieb a zdravotných výkonov na Poliklinike Bezručova nájdete aj TU.

V prípade otázok nás neváhajte kontaktovať e-mailom: multi@polibez.sk, telefonicky: 02/39 22 39 44 alebo osobne v Klientskom centre na prízemí Polikliniky Bezručova, na Bezručovej 5, Bratislava.

Otváracie hodiny Klientskeho centra

Pondelok 07.00-12.00 13.00-15.30
Utorok 07.00-12.00 13.00-16.30
Streda 07.00-12.00 13.00-15.30
Štvrtok 07.00-12.00 13.00-15.30
Piatok 07.00-12.00 13.00-14.30


 

 


 

Ročné karty - Bezručova MULTI